Nasze produkty

Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów dokładnie nadzorując każdy etap ich produkcji, a w przypadku pojawienia się ewentualnych zmian, niejasności lub reklamacji zawsze reagujemy natychmiastowo.

Kamień dla budownictwa i drogownictwa

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowych, obsługiwanym przez wykwalifikowany personel. Nasze doświadczenie oraz możliwości produkcyjne pozwalają nam sprawnie i kompleksowo zrealizować każde zlecenie bez względu na wielkość inwestycji, a własna flota transportowa umożliwia dostawę gotowych produktów bezpośrednio na plac budowy.

Kamień do domu

Bogata kolorystyka kamienia sprawia, że można go wykorzystać w naszych domach na bardzo dużo sposobów. Doskonale sprawdza się na podłodze, jako blat w kuchni lub łazience, parapet, stopnień w schodach, czy też jako unikatowy element aranżacji wnętrza. My, z przyjemnością wykonamy każdy element z kamienia, zarówno dla odbiorców indywidualnych jak również deweloperów.

Kamień do ogrodu

Elementy z kamienia naturalnego mogą być doskonale wkomponowane w zieleń ogrodu, parku lub skweru, dzięki czemu łącząc w sobie funkcje użytkowe oraz dekoracyjne podkreślą wyjątkową i naturalną atmosferę otoczenia. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wyrobów granitowych, które doskonale nadają się do aranżacji terenów zielonych.

Usługowa obróbka kamienia

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z innymi zakładami kamieniarskimi w zakresie usługowej obróbki kamienia. Posiadamy nowocześnie wyposażony zakład, który dysponuje dużymi mocami przerobowymi. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość usług.

Poznaj naszą firmę...

Działamy w branży kamieniarskiej już od 2003 r. Podstawą naszej działalności jest produkcja wyrobów granitowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowy i komercyjnym, drogownictwie oraz kolejnictwie.