Wiedza, doświadczenie, solidność!

Nasze produkty są efektem wieloletniego doświadczenia w obróbce kamienia, wspartego nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowanym personelem. Naszym atutem jest możliwość kompleksowego wsparcia każdego etapu inwestycji.

Przerabiamy kamień nieprzerwanie od 2003 roku...

Podstawą naszej działalności jest produkcja wyrobów granitowych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym, drogownictwie i kolejnictwie. Nasze produkty cieszą się również dużą popularnością przy aranżacjach ogrodów , ogrodzeniach posesji lub projektowaniu wnętrz. Podstawowym surowcem produkcyjnym jest nasz granit z płyty strzegomskiej jednak wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów cały czas powiększamy nasz asortyment zarówno o kamień krajowy, jak i

nawiązaliśmy współpracę z producentami zagranicznymi poszerzając tym samym gamę kolorystyczną oferowanych przez nas wyrobów. Na ponad 1,5 h ogrodzonym obszarze znajdują się trzy podstawowe działy naszej produkcji: dział łupiarni, dział kliniarsko-kamieniarski, dział wyrobów ciętych (dział pił linowych, dział cyrkularek). Każdy z poszczególnych działów ma ściśle wyznaczone place magazynowania , półproduktów oraz wyrobów gotowych.

Wdrożona ZAKŁADOWA KONTROLA PRODUCJI narzuca i określa wysokie standardy produkowanych przez nas wyrobów . Rozgraniczenie i uporządkowanie poszczególnych działów pozwala nam na dokładną kontrolę jakości na poszczególnych etapach produkcji aż do oznaczenia wyrobów gotowych znakiem CE i przetransportowaniem go na magazyn wyrobów gotowych.

Wychodząc na przeciw dynamicznym potrzebom rynku budowlanego cały czas modernizujemy i powiększamy swój park maszynowy . Postawa ta pozwala nam na szybkie i terminowe realizacje przyjętych zarówno krótko jak i długoterminowych zobowiązań.

Współpracujemy z projektantami, wykonawcami , podwykonawcami i pośrednikami w realizacji parotysięcznych jak i wielomilionowych inwestycji. Wyroby nasze dostarczamy zarówno na inwestycje krajowe jak również zaopatrujemy rynki Unii Europejskiej. Produkty nasze szczególne uznanie znalazły w Szwajcarii i Niemczech.

Doradztwo

Doradztwo

Służymy naszą wiedzą i doświadczenie, aby pomóc Klientom w wyborze najlepszych rozwiązań.

Wykonanie

Wykonanie

Posiadamy kompletną ofertę wyrobów z kamienia naturalnego dla szeroko pojętego budownictwa.

Dostawa

Dostawa

Własny transport pozwala nam dostarczać nasze wyroby niezwłocznie po wyprodukowaniu.

Zobacz jak powstają nasze produkty!

Zobacz jak wyglądają bloki granitowe i poznaj sposób ich dzielenia na mniejsze elementy, sprawdź jak łupana jest kostka brukowa oraz zapoznaj się z procesem cięcia i polerowania płyt z granitu.