Usługowa obróbka kamienia

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z innymi zakładami kamieniarskimi w zakresie usługowej obróbki kamienia. Posiadamy nowocześnie wyposażony zakład, który dysponuje dużymi mocami przerobowymi.

Cięcie bloków

Oferujemy profesjonalne usługi cięcia bloków granitowych na w pełni zautomatyzowanych maszynach typu traki linowe. Aktualnie nasz park maszynowy wyposażony jest w 6 tego typu maszyn. Szybkie terminy realizacji, precyzja w wykonaniu oraz atrakcyjne ceny to nasz priorytet. Przy stałej współpracy oferujemy dodatkowe , atrakcyjne rabaty.

Cięcie bloków

Sprzedaż slabów i płyt granitowych

W naszej stałej ofercie można znaleźć slaby surowe oraz płyty formatowane z granitu strzegomskiego (szary oraz szaro-rudy) w grubościach od 2 cm do 10 cm. Więcej informacji na temat aktualnych cen oraz stanu magazynowego można uzyskać kontaktując się z nami.

Sprzedaż slabów i płyt granitowych

Formatowanie na wymiar

Zapraszamy do skorzystania z naszych cyrkularek. Nasza oferta obejmuje formatowanie płyt dostarczonych przez Klienta lub slabów zamówionych bezpośrednio z naszego magazyny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji oraz wysoką dokładność cięcia - przy stałej współpracy możliwość dodatkowych rabatów.

Formatowanie na wymiar

Płomieniowanie

Świadczymy usługi płomieniowania płyt granitowych, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Wszystkie szczegóły współpracy można ustalić kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając nasz zakład produkcyjny.

Płomieniowanie

Zobacz jak powstają nasze produkty!

Zobacz jak wyglądają bloki granitowe i poznaj sposób ich dzielenia na mniejsze elementy, sprawdź jak łupana jest kostka brukowa oraz zapoznaj się z procesem cięcia i polerowania płyt z granitu.