Kamień do domu

Bogata kolorystyka kamienia sprawia, że można go wykorzystać w naszych domach na bardzo dużo sposobów. My, z przyjemnością wykonamy każdy element z kamienia zarówno dla odbiorców indywidualnych jak również deweloperów.

Posadzki z kamienia naturalnego

Nie ma wspanialszej podłogi niż wykonana z ponadczasowego kamienia naturalnego. Wspaniała kolorystyka i możliwość połączeń różnych rodzajów kamienia sprawia, że końcowy efekt jest niepowtarzalny, piękny i długowieczny. Posadzki z kamienia można stosować dla każdego typu pomieszczeń zarówno w domu, jak również w pomieszczeniach gospodarczych czy użyteczności publicznej.

Płyty posadzkowe tniemy na wymiary oczekiwane przez Klienta, z wykorzystaniem naszych nowoczesnych maszyn, pozwalających nam zachować ścisłe wymiary na każdej pojedynczej płytce.

Posadzki z kamienia naturalnego
Posadzki z kamienia naturalnego

Blaty kuchenne i łazienkowe

Odpowiednio dobrany kolor kamienia, wysokiej jakości wykonanie oraz fachowy montaż, to trzy składniki niezbędne do uzyskania oszałamiającego efektu końcowego. Blaty wykonane z kamienia naturalnego mogą być bezproblemowo stosowane w kuchni oraz w łazience, ale także zastąpić stary i zużyty blat stołu czy też ławy. Mnogość dostępnych barw i rodzajów kamienia powoduje, że każdy Klient może stworzyć swój unikatowy produkt i idealnie pasujący do jego indywidualnej osobowości oraz charakteru pomieszczenia.

Wszystkie nasze blaty wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta w zakresie wymiarów, rodzaju wykończenia górnej powierzchni oraz powierzchni bocznych. Bez problemu jesteśmy w stanie wykonać pojedyncze zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz developerów wymagających większych i powtarzalnych ilości.

Blaty kuchenne i łazienkowe
Blaty kuchenne i łazienkowe

Parapety z kamienia

W naszej ofercie parapetów można znaleźć bogatą gamę rodzajów i kolorów kamienia, która zaspokoi gust każdego Klienta. Wykonujemy parapety na wymiar podany przez klienta oraz o określonych sposobie wykończenia powierzchni górnej oraz przodu i boków. W parapetach zewnętrznych standardem jest nacięcie tzw. Kapinos, a na życzenie wykonujemy dodatkowo usługę zaokrąglenia narożników. Bez problemu obsługujemy zlecenia indywidualne oraz hurtowe, zapewniamy szybkie terminy realizacji.

Parapety z kamienia naturalnego

Kominki z kamienia naturalnego

Każdy chyba marzy o wyjątkowym kominku, który nie tylko rozgrzeje w zimne wieczory, ale również będzie tworzył niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu o każdej porze roku, zarówno w dzień, jak i po zmroku. Każdy stworzony przez nas kominek jest unikalny w swoim wyglądzie, projektowany specjalnie pod indywidualne preferencje Klienta i pomieszczenie w którym ma się znajdować.

Kominki z kamienia naturalnego

Schody z kamienia naturalnego

Piękne, wyjątkowe, wytrzymałe, idealne dla wnętrza każdego budynku, to tylko kilka zalet schodów wykonanych z kamienia naturalnego. Ogromna ilość rodzajów oraz kolorów kamienia sprawia, że każde schody mogą zostać idealnie wkomponowane w pomieszczenie lub otoczenie nadając mu wyjątkowego uroku, a także podkreślając jego charakterystykę i indywidualny klimat.

Nasza oferta obejmuje kompleksową produkcje schodów pełnych (tzw. blokowych) prostych i łukowych, a także stopnic oraz podstopnic (prostych i zabiegowych). Wszystkie zamówienia wykonujemy ściśle z wymaganiami Klienta, utrzymując praktycznie zerową tolerancję wymiarów. Warto dodać, że dzięki wsparciu nowoczesnej technologii możemy zrealizować najbardziej wymagające projekty.

Schody z kamienia naturalnego
Schody z kamienia naturalnego

Kamień do aranżacji wnętrz

W naszej ofercie znajdą również coś dla siebie projektanci wnętrz oraz Klienci, którzy chcą urządzić swoje pomieszczenia według własnego i niepowtarzalnego pomysłu. Oprócz dostarczenia elementów kamiennych gotowych do wykorzystania (kolumny, donice, płyty i płytki poligonalne, kamienie i bryły ozdobne, itd.), możemy również zrealizować całkowicie nietypowe projekty.

Kamień do aranżacji wnętrz

Zobacz jak powstają nasze produkty!

Zobacz jak wyglądają bloki granitowe i poznaj sposób ich dzielenia na mniejsze elementy, sprawdź jak łupana jest kostka brukowa oraz zapoznaj się z procesem cięcia i polerowania płyt z granitu.